SPŠCH Pardubice


Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Pořadatel: Střední průmyslová škola chemická Pardubice
Záštita: Ing. Bohumil Bernášek, člen Rady Pardubického kraje zodpovědný za školství
Region: Pardubický, Královéhradecký, Středočeský, Liberecký kraj a Kraj Vysočina
Generální partneři: Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice, Synthesia, a.s., Lučební závody Draslovka a.s. Kolín, Pardubický kraj, EXPLOSIA, a.s., Paramo, a.s., AVX Czech Republic, s.r.o.
Hlavní partneři: Odborový svaz ECHO, ČEPRO, a.s.
Střední partneři: Cerea, a.s., Alfredo catering, LONZA BIOTEC s.r.o., Severochema, družstvo pro chemickou výrobu Liberec, Synthos Kralupy, a.s.
Partneři: AVEFLOR, a.s., Glenmark Pharmaceuticals, s.r.o., Lach-Ner, s.r.o., GeoEko, SHIMADZU Handelsgesellschaft mbH, VWR, s.r.o., Výzkumný ústav organických syntéz a.s., Radka spol. s.r.o. Pardubice, KAVALIERGLASS, a.s., AGROFERT, a.s., ABL&E – JASCO, ZO OS Echo Synthesia, Statutární město Pardubice, Východočeské divadlo Pardubice, IQLANDIA, o.p.s.
Marketingový partner: Czech marketing s.r.o.
Mediální partneři: CHEMAGAZÍN, s.r.o., Deník, Český rozhlas Pardubice, Radio Blaník, 5+2 dny, Učitelské noviny, Týdeník Pernštejn
Web soutěže: www.mladychemik.cz

 

 

 

Krajské kolo:

  • 11. 12. 2018 – SPŠCH Pardubice
    (ZŠ Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského kraje)
  • 12. 12. 2018 – ZŠ Jana Harracha Jilemnice + ZŠ Husova Liberec
    (ZŠ Libereckého kraje)
  • 13. 12. 2018 – ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod
    (ZŠ Kraje Vysočina)
Regionální finále: 17. 1. 2019, SPŠCH Pardubice
Slavnostní vyhlášení: 20.3. 2019, ABC Klub v Pardubicích
Ceny: tablet, chytrý telefon, elektronická čtečka a další
Počet postupujících do celostátního finále: 6 žáků
Celkový počet soutěžících: 5 950 žáků ze 178 ZŠ

Postupující do celostátního finále

FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA
Tomáš Kocanda ZŠ Masarykova, Polička
Anežka Vargová ZŠ Masarykova, Polička
Michal Jílek ZŠ Masarykova, Polička
Martin Průcha ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín
Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice
Ema Chvojková ZŠ Chrast, okres Chrudim

Fotografie 2018–2019

Videoklip slavnostní vyhlášení – region

Fotogalerie slavnostní vyhlášení – region

Fotogalerie finále – region

Fotogalerie krajské kolo – SPŠCH Pardubice

Fotogalerie krajské kolo – ZŠ Jana Harracha Jilemnice

Fotogalerie krajské kolo – ZŠ Husova Liberec

Fotogalerie krajské kolo – ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod

Fotogalerie školní kolo

ZŠ Dašice

ZŠ Kolín III, Lipanská

ZŠ Nové Město nad Metují, Komenského

ZŠ Pardubice, Štefánikova

ZŠ Týniště nad Orlicí



partneri-region-spsch-2017-2018