6. ročník 2017–2018

Propozice soutěže 2017–2018


Celková účast: 15 034 žáků

 

Výsledky finále 2018

Maximální zisk: 100 bodů (60 bodů test + 40 bodů laboratoř)

POŘADÍ FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY TEST BODY LABORATOŘ BODY CELKEM
1. Tomáš Brablec ZŠ Letovice 53,50 38,00 91,50
2. Tomáš Bobek ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí 55,50 34,00 89,50
3. Aneta Piklová ZŠ J. A. Komenského, Blatná 52,00 31,50 83,50
4. Jana Lelková ZŠ Pohořská, Odry 48,00 35,50 83,50
5. Vít Pavlík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod 46,00 37,00 83,00
6. Filip Müller PJZŠ Horáčkova, Praha 4 48,50 34,00 82,50
7. Rudolf Kvasňovský ZŠ Švabinského, Sokolov 51,50 30,50 82,00
8. Magdaléna Prečová ZŠ tř. Spojenců, Olomouc 49,00 33,00 82,00
9. Dominik Hanke ZŠ Veltrusy 48,00 34,00 82,00
10. Karolína Podivínská  ZŠ Letovice 50,50 31,00 81,50
11. Petr Pospíšil  ZŠ Velká Dlážka Přerov 50,00 31,50 81,50
12. Lucie Popelková  ZŠ Masarykova, Polička 49,00 31,50 80,50
13. Marek Tyller ZŠ Jílovská, Praha 4 50,50 29,00 79,50
14. Markéta Zavoralová   ZŠ Masarykova, Polička 48,50 31,00 79,50
15. Antonín Putala ZŠ Hovězí 48,00 31,00 79,00
16. Martin Jelínek  6. ZŠ Cheb 45,50 32,50 78,00
17. Charles Ian Linney ZŠ Rudé armády, Plumlov 44,50 33,50 78,00
18. Denis Šimíček ZŠ Hornická, Hlučín 42,50 35,00 77,50
19. Filip Hajda  ZŠ Komenského, Nový Jičín 48,50 28,50 77,00
20. Martina Knobová ZŠ Gutova, Praha 10 44,50 32,50 77,00
21. Martin Špit ZŠ Heyrovského, Olomouc 45,00 31,50 76,50
22. Vojtěch Polášek ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba 44,50 32,00 76,50
23. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 43,50 33,00 76,50
24. Libor Kozák ZŠ Pečky 46,00 30,00 76,00
25. Vojtěch Chlapec ZŠ Vinařská, Ústí nad Labem 42,50 33,00 75,50
26. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Nádražní, Třinec 43,00 31,50 74,50
27. Tereza Vomáčková ZŠ Masarykova, Polička 45,00 28,50 73,50
28. Rudolf Reichel ZŠ Metelkovo nám., Teplice 39,50 33,50 73,00
29. Magdalena Matuštíková ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí 45,00 27,00 72,00
30. Michaela Filipová ZŠ Pohořská, Odry 43,50 28,50 72,00
31. Denisa Púpalová ZŠ Prokopa Holého, Louny 42,00 30,00 72,00
32. Bořek Bartolšic ZŠ a MŠ Milotice 39,50 31,50 71,00
33. Ondřej Jedelský ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh 39,00 32,00 71,00
34. Štěpánka Procházková ZŠ Letovice 42,50 27,00 69,50
35. Tina Valeriánová ZŠ a MŠ Bílovice 37,50 31,00 68,50
36. František Gurecký ZŠ Otická, Opava 41,00 25,00 66,00
37. Jana Koláčková ZŠ Plánická, Klatovy 31,50 31,00 62,50
38. Kvido Lorenc ZŠ Vizovice 34,00 28,00 62,00
39. Pavel Vysloužil  ZŠ Mánesova, Otrokovice 31,50 25,00 56,50