5. ročník 2016-2017

Propozice soutěže 2016-2017


Výsledky finále 2017

Maximální zisk: 100 bodů (60 bodů test + 40 bodů laboratoř)

POŘADÍ FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY TEST BODY LABORATOŘ BODY CELKEM
1. Vojtěch Kříž ZŠ a MŠ Písek, okres Frýdek Místek 56,00 39,50 95,50
2. Karel Chwistek ZŠ Otická, Opava 53,00 39,50 92,50
3. Arťom Sukhanov ZŠ Palachova, Ústí nad Labem 51,50 39,00 90,50
4. Matouš Řehák ZŠ Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy 55,00 33,00 88,00
5. Vít Skoták ZŠ Sloup, okres Blansko 57,00 30,50 87,50
6. Vanesa Víšková ZŠ Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy 53,50 29,00 82,50
7. Jan Doskočil  ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Litvínov 48,00 34,50 82,50
8. Jakub Barda ZŠ Jílovská, Praha 4 48,50 32,50 81,00
9. Vít Turčin ZŠ Školní, Uherský Ostroh 48,50 28,50 77,00
10. Lukáš Valenta ZŠ a MŠ Červená Voda 43,00 33,50 76,50
11. Jan Juřík ZŠ Letovice 47,50 28,50 76,00
12. Dominik Hrdý ZŠ Hornická, Chomutov 41,50 34,50 76,00
13. Karolína Odnohová  První jazyková ZŠ v Praze 4, Horáčkova 39,50 35,00 74,50
14. Dominik Bednář ZŠ Edvarda Beneše, Opava 42,00 30,50 72,50
15. Ondřej Pecina ZŠ Krucemburk, okres Havlíčkův Brod 48,00 24,00 72,00
16. Patrik Janča ZŠ a MŠ Jana Amose Komenského, Nivnice 38,50 33,00 71,50
17. Bui Hai Tran 6. ZŠ Cheb, Obětí nacismu  49,00 21,00 70,00
18. Kateřina Schwarzová ZŠ Letovice 49,50 18,50 68,00
19. Anastázie Štěpánková ZŠ Otická, Opava 46,50 20,00 66,50
20. Jan Březina ZŠ a MŠ Olomouc – Nemilany 25,00 39,50 64,50
21. Petra Oravová  ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 29,00 34,50 63,50
22. David Zahradník ZŠ Masarykova, Polička 38,00 24,00 62,00
23. Kateřina Španělová  ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí 36,50 24,50 61,00
24. Klára Kohoutová  ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 36,50 23,00 59,50
25. Jan Lakomý ZŠ Senice na Hané 30,50 26,00 56,50
26. David Šach ZŠ Jiráskova, Benešov 29,50 26,00 55,50
27. Vojtěch Janota ZŠ Jana Amose Komenského, Blatná 36,50 18,50 55,00
28. Ladislav Adamec ZŠ Mohelnice, Vodní 25,50 29,50 55,00
29. Kateřina Vozáková ZŠ Kelč, okres Vsetín 36,50 17,50 54,00
30. Jakub Pouzar ZŠ Česká, Františkovy Lázně 27,50 25,50 53,00
31. Jitka Pecháčková ZŠ Letovice 35,00 16,00 51,00
32. Kateřina Procházková ZŠ Na Smetance, Praha 2 37,50 13,00 50,50
33. Lukáš Tupý 17. ZŠ a MŠ Malická, Plzeň 30,75 14,00 44,75
34. Jan Hamal ZŠ a MŠ Veřovice 34,00 9,50 43,50
35. Michaela Horáčková ZŠ Pohořská, Odry 28,00 14,00 42,00
36. Petr Bartoš ZŠ Školská, Zábřeh, okres Šumperk 30,50 9,50 40,00
37. Robin Slouka ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova 23,50 14,50 38,00
38. Leona Chrástecká  ZŠ Pohořská, Odry 28,00 7,00 35,00
39. Anna Přibylová ZŠ Štefánikova, Zlín 26,00 8,00 34,00