Finále

Úvod

Do celostátního finále postupuje 40 nejúspěšnějších žáků z regionálních kol. Ti se sjedou do Pardubic, aby v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice podstoupili další testování teoretických znalostí a zkoušku laboratorních dovedností, které rozhodnou o „králi mladých chemiků“ České republiky.

Co s sebou

Psací potřeby, kalkulačku, laboratorní plášť, pracovní brýle, přezůvky.

Pravidla soutěže

Nezapočítávají se výsledky z předešlých regionálních kol, rozhodují jen výsledky dosažené v celostátním finále. Jestliže dojde v celkovém součtu k rovnosti bodů, rozhodne o konečném pořadí bodový zisk z teoretické části soutěže.

Bližší informace

Celostátní finále se uskuteční 11. června 2019 v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Pozvánku s harmonogramem obdržíte v průběhu měsíce dubna.

  • test a zadání laboratorní úlohy vypracuje Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice
  • celostátní finále se uskuteční cca od 9.00–18.00 hodin
  • dopoledne proběhne testování, po obědě práce v laboratoři
  • vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční téhož dne odpoledne
  • obědy pro finalisty a jejich doprovod (učitel, rodič…) budou zajištěny zdarma v menze
  • pro vzdálenější účastníky existuje možnost bezplatného ubytování na kolejích (den před akcí, nebo v den finále)
  • finalistům bude v den finále vyplácen příspěvek na dopravu 1 Kč/1 km

 

Celostátní finalisté 2018/2019

POŘADATEL V REGIONU FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA
SPŠCH Pardubice Tomáš Kocanda ZŠ Masarykova, Polička
SPŠCH Pardubice Anežka Vargová ZŠ Masarykova, Polička
SPŠCH Pardubice Michal Jílek ZŠ Masarykova, Polička
SPŠCH Pardubice Martin Průcha ZŠ Masarykova, Velký Osek, okres Kolín
SPŠCH Pardubice Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice
SPŠCH Pardubice Ema Chvojková ZŠ Chrast, okres Chrudim
MSŠCH Praha Ema Košťálová PJZŠ Horáčkova, Praha 4
MSŠCH Praha Jakub Čarnogurský ZŠ Jižní předměstí, Rokycany
MSŠCH Praha Maxim Galcev ZŠ Donovalská, Praha 4 
MSŠCH Praha Magda Mazačová ZŠ J. A. Komenského,  Čelákovice
MSŠCH Praha Jakub Heřmánek ZŠ Gutova, Praha 10
SOŠTZ Lovosice Jiří Kozma ZŠ a MŠ Nová, Ústí nad Labem
SOŠTZ Lovosice Pavel Žáček ZŠ U Stadionu, Litoměřice
SOŠTZ Lovosice Bohdan Habor ZŠ Buzulucká, Teplice
SOŠTZ Lovosice Anna Jaegerová ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
SPŠ Hranice Markéta Blažková ZŠ Komenského, Odry
SPŠ Hranice Arnošt Lenoch ZŠ Velká Dlážka, Přerov
SPŠ Hranice Lukáš Létal ZŠ Velká Dlážka, Přerov
SŠLCH Olomouc Vojtěch Ondrák ZŠ  Heyrovského, Olomouc        
SŠLCH Olomouc Karel Gabriel ZŠ Troubelice
SŠLCH Olomouc Richard Kůr ZŠ tř. Spojenců, Olomouc
SŠLCH Olomouc David Zona ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk
SPŠCH Brno Robin Dočekal ZŠ Letovice
SPŠCH Brno Dita Leinveberová ZŠ Letovice
SPŠCH Brno Adéla Navrátilová ZŠ Letovice
SPŠCH Brno Michael Švehla ZŠ Očovská, Hodonín
SPŠCH Ostrava Jonathan Sandtner ZŠ Otická, Opava
SPŠCH Ostrava Alexandr Kudela ZŠ Školní, Těrlicko
SPŠCH Ostrava Hana Válková ZŠ Školní, Těrlicko
SPŠCH Ostrava Ondřej Foltín ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba
ISŠ-COP Valašské Meziříčí Ondřej Pavelka ZŠ Školní, Luhačovice
ISŠ-COP Valašské Meziříčí Petr Ondrušek ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí
ISŠ-COP Valašské Meziříčí Amálie Stoklasová ZŠ Slovan, Kroměříž
ISŠ-COP Valašské Meziříčí Karolína Krausová ZŠ Štefánikova, Zlín
SUPŠ Karlovy Vary Albert Kupčík ZŠ Švabinského, Sokolov
SUPŠ Karlovy Vary Eliška Bydžovská 6. ZŠ Cheb
SUPŠ Karlovy Vary Jaroslav Rozmuš ZŠ Švabinského, Sokolov
SUPŠ Karlovy Vary Marie Hrušková ZŠ Březová, okres Sokolov
SPŠ Otrokovice Tereza Prokopová 2. ZŠ Napajedla, Komenského
SPŠ Otrokovice Kamila Březinová ZŠ Šumice 113