Výsledky 2020/2021

Celostátní finále

Maximální zisk: 100 bodů
V případě bodové rovnosti rozhoduje lepší čas.
Pokud nastala rovnost bodů i času, rozhodující je větší úspěšnost v otázkách nekvízového formátu.

POŘADÍ FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA BODY ČAS
1. Jan Najbert ZŠ Brno, Slovanské náměstí 1218/2 95 1 hodina 16 min.
2. Marek Kroviář ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí 192/37 95 1 hodina 23 min.
3. Kateřina Amálie Rumpíková ZŠ Luhačovice, Školní 666 93 1 hodina 23 min.
4. Ondřej Kameník ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha 93 1 hodina 29 min.
5. Tomáš Holub ZŠ Tišnov, náměstí 28. října 1708 92 1 hodina 12 min.
6. Tereza Kubiszová ZŠ Město Albrechtice, Opavická 575/1 92 1 hodina 29 min.
7. Jan Wawrzyczek ZŠ a MŠ Červená Voda 90 1 hodina 9 min.
8. Radek Poul ZŠ Tišnov, Smíškova 840 87 1 hodina 13 min.
9. Vojtěch Vrba ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Hovorany 87 1 hodina 20 min.
10. Jan Švec ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8/8 78 1 hodina 25 min.
11. Andrea Mikulášková ZŠ Luhačovice, Školní 666 76 1 hodina 23 min.
12. Vojtěch Tefr ZŠ Pardubice-Polabiny 3, npor. Eliáše 344 73 1 hodina 9 min.
13. Ondřej Cieplý ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260 70 1 hodina 30 min.
14. Simona Kalová ZŠ Pardubice-Polabiny 3, npor. Eliáše 344 66 1 hodina 4 min.
15. Patrik Štencel ZŠ T. G. Masaryka Opava, Riegrova 1385/13 66 1 hodina 6 min.
16. Adam Bartůšek ZŠ T. G. Masaryka Vimperk, 1. máje 268/14 65 1 hodina 30 min.
17. Petr Kratochvíl ZŠ Strakonice, Dukelská 166 63 1 hodina 29 min.
18. Vilma Humpoláková ZŠ Zdeňka Štěpánka 2912/8, Most 60 1 hodina 28 min.
19. Šimon Bartoš ZŠ Šumice, Šumice 113 59 1 hodina 29 min.
20. Andrea Sedláčková 2. ZŠ Napajedla, Komenského 298 59 1 hodina 29 min.
21. Adéla Bláhová ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 59 1 hodina 30 min.
22. Karolína Plešková ZŠ Praha 4, Jílovská 1100/16 59 1 hodina 30 min.
23. Hana Hejnešová ZŠ Odry, Pohořská 1010/8 58 1 hodina 26 min.
24. Natálie Neumeisterová Masarykova ZŠ Polička, nábřeží Svobody 447 56 1 hodina 27 min.
25. Monika Raková ZŠ Nový Jičín, Komenského 1118/68 55 53 min.
26. Jiří Převrátil ZŠ a MŠ Hvožďany, okres Příbram 55 1 hodina 29 min.
27. Kateřina Bláhová ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 55 1 hodina 30 min.
28. Kryštof Balhárek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, Komenského 1592/17 54 1 hodina 26 min.
29. Phu Quy Nguyen ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 54 1 hodina 26 min.
30. Jakub Balvín ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10/2557 54 1 hodina 28 min.
31. Jan Zapletal ZŠ Vizovice, Školní 790 53 1 hodina 2 min.
32. Vojtěch Vyčítal ZŠ Hradec Králové, Habrmanova 130/12 53 1 hodina 30 min.
33. Ondřej Vrátný Masarykova ZŠ Polička, nábřeží Svobody 447 49 1 hodina 27 min.
34. Jakub Jeremiáš Zelený ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 974/1 48 1 hodina 30 min.
35. Ondřej Michna ZŠ Praha 4, Křesomyslova 724/2 45 1 hodina 21 min.
36. Veronika Spilková ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo náměstí 177 43 1 hodina 28 min.
37. Tomáš Hublar ZŠ Loštice, Komenského 17/10 36 1 hodina 29 min.
38. Matěj Šarkán ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 735/11 30 51 min.