Ceny 2020/2021

Celostátní finále

POŘADÍ FINALISTA ZÁKLADNÍ ŠKOLA CENA
1. Jan Najbert ZŠ Brno, Slovanské náměstí 1218/2 dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč, Cena děkana FChT – příslib přiznání stipendia v celkové výši 36 000 Kč v 1. roce studia, pohár, diplom
2. Marek Kroviář ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí 192/37 dárkový poukaz v hodnotě 4 000 Kč, Cena děkana FChT – příslib přiznání stipendia v celkové výši 36 000 Kč v 1. roce studia, pohár, diplom
3. Kateřina Amálie Rumpíková ZŠ Luhačovice, Školní 666 dárkový poukaz v hodnotě 3 000 Kč, Cena děkana FChT – příslib přiznání stipendia v celkové výši 12 000 Kč v 1. roce studia, pohár, diplom
4. Ondřej Kameník ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 680/26, Praha dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, Cena děkana FChT – příslib přiznání stipendia v celkové výši 12 000 Kč v 1. roce studia, čestné uznání
5. Tomáš Holub ZŠ Tišnov, náměstí 28.  října 1708 dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, Cena děkana FChT – příslib přiznání stipendia v celkové výši 12 000 Kč v 1. roce studia, čestné uznání
6. Tereza Kubiszová ZŠ Město Albrechtice, Opavická 575/1 dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, čestné uznání
7. Jan Wawrzyczek ZŠ a MŠ Červená Voda dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, čestné uznání
8. Radek Poul ZŠ Tišnov, Smíškova 840 dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, čestné uznání
9. Vojtěch Vrba ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Hovorany dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, čestné uznání
10. Jan Švec ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8/8 dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, čestné uznání
11. Andrea Mikulášková ZŠ Luhačovice, Školní 666 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
12. Vojtěch Tefr ZŠ Pardubice-Polabiny 3, npor. Eliáše 344 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
13. Ondřej Cieplý ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
14. Simona Kalová ZŠ Pardubice-Polabiny 3, npor. Eliáše 344 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
15. Patrik Štencel ZŠ T. G. Masaryka Opava, Riegrova 1385/13 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
16. Adam Bartůšek ZŠ T. G. Masaryka Vimperk, 1. máje 268/14 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
17. Petr Kratochvíl ZŠ Strakonice, Dukelská 166 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
18. Vilma Humpoláková ZŠ Zdeňka Štěpánka 2912/8, Most dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
19. Šimon Bartoš ZŠ Šumice, Šumice 113 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
20. Andrea Sedláčková 2. ZŠ Napajedla, Komenského 298 dárkový poukaz v hodnotě 1 500 Kč, čestné uznání
21. Adéla Bláhová ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
22. Karolína Plešková ZŠ Praha 4, Jílovská 1100/16 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
23. Hana Hejnešová ZŠ Odry, Pohořská 1010/8 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
24. Natálie Neumeisterová Masarykova ZŠ Polička, nábřeží Svobody 447 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
25. Monika Raková ZŠ Nový Jičín, Komenského 1118/68 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
26. Jiří Převrátil ZŠ a MŠ Hvožďany, okres Příbram dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
27. Kateřina Bláhová ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
28. Kryštof Balhárek CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově, Komenského 1592/17 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
29. Phu Quy Nguyen ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
30. Jakub Balvín ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10/2557 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, čestné uznání
31. Jan Zapletal ZŠ Vizovice, Školní 790 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
32. Vojtěch Vyčítal ZŠ Hradec Králové, Habrmanova 130/12 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
33. Ondřej Vrátný Masarykova ZŠ Polička, nábřeží Svobody 447 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
34. Jakub Jeremiáš Zelený ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše 974/1 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
35. Ondřej Michna ZŠ Praha 4, Křesomyslova 724/2 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
36. Veronika Spilková ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo náměstí 177 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
37. Tomáš Hublar ZŠ Loštice, Komenského 17/10 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání
38. Matěj Šarkán ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 735/11 dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, čestné uznání

Ocenění učitelé

UMÍSTĚNÍ
FINALISTY
UČITEL ZÁKLADNÍ ŠKOLA CENA
1. Mgr. Hana Hamplová ZŠ Brno, Slovanské náměstí 1218/2 dárkový poukaz v hodnotě 3 000 Kč, Pamětní medaile Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice za zvyšování zájmu žáků o studium chemie, čestné uznání 
2. Mgr. Jitka Hajdušková ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí 192/37 dárkový poukaz v hodnotě 2 000 Kč, Pamětní medaile Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice za zvyšování zájmu žáků o studium chemie, čestné uznání 
3. Mgr. Dana Čuříková ZŠ Luhačovice, Školní 666 dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč, Pamětní medaile Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice za zvyšování zájmu žáků o studium chemie, čestné uznání 

Zvláštní cena

OCENĚNÝ CENA  CENU PŘEDAL
Dr. Ing. Jan Kvarda
projektový manažer Svazu chemického průmyslu ČR
Stříbrná pamětní medaile
Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice za zásluhy v oblasti propagace a popularizace chemie 
prof. Ing. Petr Kalenda, CSc.
děkan Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice